احمدی نژاد شهردار کرج شد

هفتاد و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج صبح چهارشنبه سوم مردادماه 97 با موضوع انتخاب شهردار و با 15 دقیقه تاخیر، آغاز شد.

در ابتدای جلسه هفتاد و ششم محمد نبیونی رییس شورای اسلامی شهر کرج با یادآوری موارد مطرح شده در جلسه هفتاد و پنجم، گفت: در جلسه قبل محمدرضا احمدی نژاد و علی ترکاشوند دو کاندیدای تصدی شهرداری کرج به تشریح برنامه های خود پرداختند و مقرر شد که فرج الله ایلیات و علی مقدس زاده نیز در جلسه فوق العاده همان روز برنامه های خود را تشریح کنند که ایلیات به صورت کتبی انصراف خود را اعلام کرد و علی مقدس زاده نیز به دلیل مشغله کاری موفق به حضور در جلسه نشد. 

پس از صحبت های رییس شورای اسلامی شهر کرج کاغذهای رای گیری میان اعضا توزیع شد و در نهایت محمدرضا احمدی نژاد با 8 رای، به عنوان شهردار کلانشهر کرج انتخاب شد.

ناظر عالی منطقه 6 شهرداری کرج، مسئول عمران سازمان پایانه های مسافر بری، کارشناس اداره کل حسابرسی، مسئول بازرسی حوزه معاونت فنی، مسئول بازرسی سازمان عمران و نوسازی، عضو کمیسیون تحویل عمده شهرداری کرج، دبیر هیئت انتخاب مشاور، مدیر کل تقاطعات غیر هم سطح، جانشین معاونت فنی عمرانی و سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک بخشی از سوابق کاری محمد رضا احمدی نژاد در شهرداری کرج بوده است.

/ 0 نظر / 11 بازدید