بازهم شهردار کرج!

شهردار کرج استعفای خود را پس گرفت !

خبرگزاری فارس: به دنبال درخواست برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهردار این شهرستان، استعفای خود را پس گرفت. جلسه شورای اسلامی شهرستان کرج عصر امروز با حضور تمامی 9 عضو شورا و سید مهدی مقدسی شهردار کرج پشت درب‌های بسته برگزار شد.
در پایان این جلسه، سخنگوی شورای شهر کرج با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ در این جلسه پیش از آنکه استعفای شهردار به طور رسمی مطرح شود، تعدادی از اعضا از سیدمهدی مقدسی خواستند که با توجه به شرایط کرج و در پیش بودن سفر ریاست محترم جمهوری و همچنین برگزاری انتخابات استعفای خود را پس بگیرد.
داود وحیدی ادامه داد: شهردار کرج نیز با این درخواست، موافقت کرده و به صورت مکتوب استعفای خود را پس گرفت.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا درخواست خبرنگاران مبنی بر علنی برگزار شدن این جلسه مورد موافقت شورا قرار نگرفت، گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر کرج، نخستین جلسه هر ماه به صورت غیرعلنی برگزار می‌شود که بررسی استعفای شهردار مقارن با نخستین جلسه در ماه اردیبهشت بود.
این مقام مسئول تصریح کرد: از آنجایی که موضوع استعفای شهردار در جلسه امروز مطرح نشد، درخواست خبرنگاران موضوعیت نداشت و به همین دلیل جلسه امروز شورا به مانند روال گذشته غیرعلنی برگزار شد.
خبرنگاران بیش از 20 رسانه سراسری و محلی با امضای نامه‌ای خطاب به محمود دادگو، رئیس شورای شهر کرج، از وی خواسته بودند که به دلیل حساسیت استعفای شهردار کرج این جلسه به صورت علنی برگزار شود.

/ 0 نظر / 9 بازدید