تخلفات برخی از دفاتر حقوقی

     این روزها پیرامون دفاتر حقوقی و تخلفات تعدادی از آنها حرف و حدیث های زیادی شنیده می شود و ظاهراً پرونده تخلف یکی از این دفاتر هم در مراجع ذیربط در حال رسیدگی بوده و بزودی احکام آن نیز صادر خواهد شد . برخی از اسناد و مدارک مؤید این تخلفات در اختیار این سایت می باشد که انتشار آنها و شرح موارد بوقوع پیوسته را به بعد از رسیدگی کامل و صدور احکام توسط مراجع ذیربط موکول می نماییم . متاسفانه اتخاذ برخی تصمیمات غیر معقول توسط برخی از مسئولین نهادهای کارگزار امور مهندسین کرج ، راه را برای انجام این تخلفات هموارتر نموده است . نویسندگان این سایت به نمایندگی از کلیه مهندسان عضو کانون ، هرگونه انجام کار بیش از ظرفیت و صلاحیت قانونی توسط اشخاص حقیقی یا دفاتر حقوقی و همچنین انجام هرگونه کار خارج از روال کانون که نتیجه آن چیزی جز پایمال شدن حقوق تک تک مهندسین شریف عضو نخواهد بود را محکوم نموده و خواهان رسیدگی کامل به کلیه تخلفات صورت گرفته می باشند . 

/ 3 نظر / 12 بازدید
مهرداد بقایی

سلام بعد از خواندن مطلاب این وبلاگ ‘ من به عنوان یکی از اعضا کانون واقعا" متاسف شدم وقی میبینم عده ای فقط به فکر منافع شخصی حق و حقوق همه اعضا را زیر پا میزارن البته این موضوع تازه ای نیست و از زمان عضویت من در کانون ( 4 سال پیش) همیشه شاهد این بی عدالتی ها بودم . راستی شده تا حالا با خودتون فکر کنید دلیل استقبال نکردن اعضا از سمینارها و جلسات چی میتونه باشه ؟ شاید اعضا از این همه بی عدالتی و نادیده گرفتن حقشون واقعا" دلخور شدن ؟ شما اینطور فکر نمیکنید . ..

محسن شمشیری

چرا اعلام تخلف تایمی است اگر باید اعلام شود روی سایت قرار داده و حتی اطلاعیه در برد ساختمان کانون بزنید. من چند سال پیش در دام یکی از دفاتر حقوقی افتادم ولی خوشبختانه نجات پیدا کردم. برای کمک به مهندسان وظیفه شماست که اسامی متخلفین را اعلام کرده و یا لااقل موارد را به آنها معرفی کنید.

پیمان کریم پور

به امید روزی که مهندسان به سوگند مهندسی خود در این کشور به واقع عمل کنند.