علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج شد

اعضای شورای اسلامی شهر کرج پس از جلسات طولانی و بررسی پنج گزینه مورد نظر خود تصمیم گرفتند علی اصغر کمالی زاده را به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب کنند .

عباس زارع رئیس شورای اسلامی شهر کرج عصر شنبه گفت: کمالی زاده با کسب آرای تمام 13 عضو شورای اسلامی شهر کرج توانست به عنوان چهارمین گزینه پس از استعفای علی اصغر نصیری شهردار اسبق کرج انتخاب شود.

وی بیان داشت: انتظار می رود وزارت کشور با تائید صلاحیت این گزینه به مشکل مدیریت شهری کرج خاتمه دهد. کمالی زاده هم اکنون معاونت برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری کرج را عهده دار است.

پس از استعفای نصیری در اواخر فروردین ماه 97 ، شورای شهر کرج با اکثریت آرا به ترتیب مجید غلام سریزدی ، محمدرضا احمدی نژاد و سیروس شفقی را به عنوان شهردار منتخب به وزارت کشور معرفی کرد که صلاحیت سریزدی و احمدی نژاد احراز نشد.

اعضای شورای شهر کرج پنج گزینه را برای این مسئولیت کاندید کرده بودند که با انصراف شهبازی، فرماندار سابق کرج رقابت میان عبداللهی معاون قالیباف و کمالی زاده جدی شد که در نهایت اعضای شورای شهر کرج تصمیم گرفتند به شهردار بومی رای دهند.

گفتنی است پیش از این وزارت کشور با تغییر ماموریت شفقی از فرمانداری کرج به شهرداری موافقت نکرده بود. کلانشهر کرج حدود 6 ماه است که با سرپرستی محمدرضا احمدی نژاد اداره می شود.

/ 0 نظر / 25 بازدید