اخبار انتخابات نظام مهندسی البرز

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، محمدرضا اسکندری در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس زمان بندی‌های انجام شده این انتخابات در ششم شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این راستا و بر اساس تمهیدات اندیشیده شده امسال تعدد صندوق‌ها را در نقاط مختلف البرز خواهیم داشت.

این مسئول داوطلبان شرکت کننده در این انتخابات را از گروه‌های عمران، برق، نقشه‌برداری، شهرسازی، معماری، مکانیک و ترافیک عنوان کرد.

اسکندری عنوان کرد: براساس آمار موجود 70 درصد شرکت‌کنندگان را آقایان تشکیل می‌دهند.

وی گفت: قرار بود این انتخابات در 13 مرداد ماه سال جاری برگزار شود اما به دلیل مصادف شدن با ماه مبارک رمضان و برخی مسائل این انتخابات به شش شهریور موکول شد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی البرز با اشاره به این که زمان ثبت‌نام برای شرکت در این انتخابات تمدید شده بود عنوان کرد: ثبت‌نام از شرکت کنندگان تا دوم تیرماه جاری تمدید شده بود.

اسکندری در ادامه سخنان خود با اشاره به این که هم اکنون استعلام به منظور صلاحیت افراد ثبت‌نام شده در حال انجام است ابراز داشت: صلاحیت افراد ثبت‌نام شده تا 22 مرداد سال جاری اعلام خواهد شد.

به گفته وی افراد رد صلاحیت شده نیز بر اساس قانون می‌توانند به مدت سه روز اعتراض خود را اعلام کنند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات سازمان نظام مهندسی البرز تصریح کرد: از 22 مرداد به بعد نیز منتخبان می‌توانند تبلیغات خود را آغاز کنند.

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر این که استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای در نظام مهندسی البرز وجود دارد افزود: مسئولان برای اجرای طرح‌های عمرانی می‌توانند از ظرفیت و توان اعضای این مرکز استفاده کنند.

رئیس هیئت اجرایی نظام مهندسی استان البرز از عضویت 5 هزار و 547 نفر در نظام مهندسی این استان خبر داد و متذکر شد: حضور این اعضا با توجه به استعدادهایشان می‌تواند تأثیرات بسیار مهم و چشمگیری را در فعالیت‌های عمرانی استان داشته باشد.

اسکندری اذعان داشت: براساس آمار موجود در انتخابات آتی سازمان نظام مهندسی البرز 60 نفر در رشته عمران، برق 12 نفر، نقشه‌برداری هشت نفر، شهرسازی چهار نفر، ‌معماری 11 نفر،‌ مکانیک 12 نفر و ترافیک دو نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

/ 0 نظر / 34 بازدید