عباس زارع رئیس شورای شهر کرج شد

هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر کرج صبح یکشنبه برگزار و در آن عباس زارع با کسب ۹ رأی موافق و چهار رأی سفید به‌عنوان رئیس شورای شهر کرج انتخاب شد.

عباس زارع پس از برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه ضمن تشکر از هیئت‌رئیسه قبلی شورا بابت مدیریت جلسات و اخذ تصمیمات مهم در این شورا، گفت: امید است بتوانم به‌خوبی جلسات یک سال پیش رو را مدیریت کرده و در این میان استقلال شورا را حفظ کرده و این مجموعه را به نحو شایسته‌ای مدیریت کنم.

وی ادامه داد: محور اصلی و اساسی روش کار آینده‌ام در سمت ریاست شورای شهر کرج به‌یقین قانون‌گرایی خواهد بود و طبق قانون شوراها و آیین‌نامه مصوب آن کارخواهم کرد.

رئیس شورای شهر کرج بیان کرد: از امام‌جمعه محترم شهر کرج، استاندار، فرماندار شهرستان کرج و نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی و تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهر درخواست دارم با سیزده عضو شورای شهر کرج تعامل خوب داشته باشند تا با همکاری صدیق در کل مجموعه مدیریت شهری کرج تصمیمات خوبی برای شهر اتخاذ شود.

زارع عنوان کرد: تمام سعی خود را به کارخواهم برد تا بهترین تصمیمات بر اساس خواسته‌های مردم در شهر عملی شود و امید است در آینده فضای رسانه‌ای بیشتر و فعال‌تری هم در این حوزه داشته باشیم.

در ادامه این جلسه منصور وحیدی با کسب ۱۲ رأی موافق و یک رأی سفید به‌عنوان نائب رئیس شورای شهر کرج انتخاب شدند. وی در دوره گذشته نیز مسئولیت نائب رئیسی شورای شهر را بر عهده داشته است.

همچنین مهدی حاجی قاسمی با کسب ۱۰ رأی موافق و سه رأی سفید به‌عنوان دبیر اول هیئت‌رئیسه انتخاب شد. اکبر سلیم نژاد نیز با کسب ۱۱ رأی موافق و دو رأی سفید به‌عنوان دبیر دوم هیئت‌رئیسه شورای شهر کرج انتخاب شد.

فریده بزنی بیرانوند نیز با کسب ۱۱ رأی موافق و دو رأی سفید به‌عنوان خزانه دار انتخاب شد.

رحیم خستو نیز با کسب ۱۱ رأی موافق به عنوان سخنگوی شورای شهر انتخاب شد، وی پیش از این نیز مسئولیت سخنگوی شورا را بر عهده داشته است.

/ 0 نظر / 43 بازدید